Mazda CX-3


Sürüşü eğlenceli yeni tip şık ve kompakt bir crossover


Yeni Mazda CX-3, benzersizliği, şıklığı ve göz alıcı KODO – Hareketin Ruhu tasarımını bir araya getiren bir kompakt crossover otomobil olup, yaşam tarzınıza uyan konfor ve pratiklik sunar. Ödül sahibi SKYACTIV teknolojisi ödünsüz sportif performans ve dinamik, hassas kontrol sunan Mazda CX-3 hem şehir içi hem de şehir dışında harika sürüş keyfi sunar.


Mazda CX-3 sizi rahat ettiren ve yenilikçi ergonomik tasarıma sahiptir MZD Connect ve i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri her sürüşü eğlenceli, keyifli ve emniyetli bir hale getirir. Bunlar, Mazda CX-3'ün neden alışılmışa meydan okuduğunu ve en iyi sürüş deneyimi için yeni bir standart oluşturduğunu gösteren sebeplerden sadece birkaçıdır.
 

105 g/km
CO2 emisyonu
4.0 l/100km
Ortalama Yakıt Tüketimi

(*Değerler 1.5L dizel 105 PS 4x2 manuel vitese aittir.)
       

Özellikler

     
Yüzeyin altındaki detayları keşfedin    
       
       
Galeri Farklı bir bakış açısı iyidir

Sizin renginiz hangisi?

Karakterinizi yansıtın

 

 
SKYACTIV TEKNOLOJİSİ  
Yenilikçi SKYACTIV TEKNOLOJİMİZİ yaratırken alışılmış her teknik özelliğe meydan okuduk. Yanmalı motorun, şanzımanın ve şasi parçalarının yeniden geliştirilmesinden hareket tasarımını aerodinamik verimlilik ile harmanlamaya kadar, otomobil yaratma biçimlerimizi yeniden hayal ederken ters yüz etmedik taş bırakmadık.
   
KODO Tasarımı  
İyi tasarım sizi harekete geçirmelidir. Hem kelimenin tam manasıyla, hem de şeklen. Yeni ve dinamik biçimleri elde etemek için tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, doğada hareketin evrimi üzerine çalışarak gerilimi, şıklığı ve akıcı zarafeti ustalıkla harmanlayan nefes kesici KODO – Hareketin Ruhu tasarımını geliştirdiler.
   
MZD Connect  
Bağlantısı olmayan bir otomobile 'bağlandığınızı' düşünebiliyor musunuz? Biz de düşünemiyoruz. İşte bu yüzden, otomobil ile sürücüsü arasındaki bağı tüm Mazda'ların kalbine yerleştirdik. Alışılmışa bağlı kalıp sürücüyü sürüş deneyiminden soyutlayan aksesuarlarla boğmak yerine, teknolojinin sürüş keyfinden çalmaksızın sürüşü daha üst düzeye taşıması gerektiğine inandık.
   
i-ACTIVSENSE  
i-ACTIVSENSE gelişmiş güvenlik teknolojileri, otomobilinize duyduğunuz güveni en üst düzeye taşıyor. Bu akıllı sistemler, potansiyel tehlikeleri fark etmenize, çarpışmaları önlemenize ve kaçınılmaz olan kazaların ciddiyetini en aza indirmenize yardım etmek için tasarlanmıştır. 
   
Bizi Takip Edin
Yol Yardım Hizmeti
7/24 Yanınızdayız
0541 302 75 40 - 0544 774 06 61
 
Mazda Adnan, bir Adnan Group kuruluşudur.