Mazda CX-3


Sizi düşünülerek tasarlanan sportif dinamik tarz

Mazda CX-3’ün geleceğe dönük KODO tasarımı iç ve dış kısımlarda kendini gösterir. İç kısımdaki birinci sınıf el işçiliği kalitesinden yenilikçi özelliklere kadar her şeyin sizin rahatınız düşünülerek tasarlandığını hissedecek, Jinba Ittai (otomobille bir olma) hissini yaşayacaksınız.

Yenilikçi dış gövde tasarımını sade, basit çizgiler ve enerji veren konturlarla geliştirdik. Gücü ve şıklığı bir arada yansıtarak, kalpleri kazanacağına hiç şüphe yok.

 

105 g/km
CO2 emisyonu
4.0 l/100km
Ortalama Yakıt Tüketimi

(*Değerler 1.5L dizel 105 PS 4x2 manuel vitese aittir.)
Galeri Farklı bir bakış açısı iyidir
   

Sürücü odaklı sürücü alanı

Sürücü alanındaki her şey, size doğru estetik bir görünüm yansıtacak şekilde ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Gösterge panelinin kavisli konturlarından en ideal şekilde konumlandırılmış göstergelere, ekranlara ve kumanda kontrolüne kadar her şey bir parçanızmış hissi veriyor.

Yükseltilmiş koltuklar da ideal sürüş pozisyonu sağlayarak daha iyi görüş alanı ve konforu garanti eder.

   

Esnek bagaj

Bagajda bulunan çift yönlü bagaj panosu oldukça geniş hacim ve esnek bagaj kapasitesi sağlar. Çift yönlü bagaj panosu sayesinde yüksekliği istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz.

Böylece tüm ailenizin bagajlarını veya açık hava ekipmanları ve spor eşyaları gibi büyük hacimli parçaları yerleştirmenize olanak sağlar. Ayrıca yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır.

   

Dinamik dış kısım

Karartılmış kapı çerçevelerinin, çıtalar ve sütunların pencere silueti oluşturduğu şık üst kabin ile yaptığı kontrast, otomobilin arkasına doğru kesintisiz bir akış sunar.

   

Konforlu ve şık iç ortam

Mazda CX-3’ün şık iç kabini ortamındayken aracın benzersiz karakterini ve kişiliğini daha iyi hissedebilirsiniz. Sezgisel özellikler ve yenilikçi tasarım bileşenleriyle konforu ve pratikliği bir araya getiren bu araçta, kalıcı ve en yüksek kaliteli işçilik kullanıldı.

Koltuk ve kadran döşemelerinde ve diğer malzemelerde kullanılan renk kombinasyonlarıyla radikal yeni bir görünüm oluşturduk.

       

Özellikler

     
Yüzeyin altındaki detayları keşfedin    
       
       
Bizi Takip Edin
Yol Yardım Hizmeti
7/24 Yanınızdayız
0541 302 75 40 - 0544 774 06 61
 
Mazda Adnan, bir Adnan Group kuruluşudur.