Mazda CX-5

Her şeyin konforunuz düşünülerek tasarlandığı yer

Mazda CX-5 araç içi teknolojik bağlantı özellikleri, sürücünün otomobille bir olduğunu hissetmesini sağlayacak şekilde tasarlandı. Mobil bağlantı sistemimiz MZD Connect ve Elektrikli El Freni (EPB) gibi donanımlar ekleyerek sürücü alanına daha fazla işlevsellik ve konfor kattık. Surround ses sunan Bose® ses sistemiyle her sürüş daha da eğlenceli olacak.

Ek malzemeler ve tasarım elemanları, iç ortama incelikli bir kalite ve işçilik hissi verir. Kabin, konfor ve pratikliği akıllı depolama seçenekleri ve daha fazla alanla bir araya getirir. Mazda CX-5 ile her şeyin sizin konforunuz için ve otomobille uyum duygusu yaratacak şekilde tasarlandığını hissedersiniz.

144-155 g/km
CO2 emisyonu
5.5-6.6 l/100km
Ortalama Yakıt Tüketimi
Galeri Farklı bir bakış açısı iyidir

MZD Connect Parmak ucuyla ve sesle kontrol şimdi sizlerle

MZD Connect ile uyumlu bir akıllı telefon kullanarak yeni nesil araç içi bağlantı deneyimini yaşayın. Kısa mesajlarınızın yüksek sesle okunmasını sağlayın ve Facebook veya Twitter'daki en son güncellemeleri güvenle kontrol edin. Gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmadan cep telefonunuzdan MP3'ler çalın veya en sevdiğiniz çevrim içi radyo istasyonlarını dinleyin.

Bilgiler 7" renkli dokunmatik ekranda göz hizasında gösterilir ve sezgisel HMI kumandasını kullanarak her şeyi kontrol edebilirsiniz. Her ikisi de MZD Connect'in hiç zahmetsiz kullanılmasını sağlayarak sürüşe odaklanmanıza yardımcı olur.
   

Elektrikli El Freni (EPB) Tek ihtiyacınız olan yalnızca bir düğme

Mazda’nın ilk düğmeyle etkinleştirilen elektrikli park freni, yeni CX-5'te el freni kolunun yerini alır. Orta konsola monte edilmiş olan EPB, el frenini devreye almanızı ve devreden çıkarmanızı kolaylaştırır.

EPB, çalışma hatalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır ve yalnızca motor çalışırken ve sürücü fren pedalına basarken çalışır. Sistem freni yalnızca motor çalışırken ve sürücü fren pedalına bastığında serbest bıraktığı için, kullanışlı olduğu kadar güvenlidir.
   

Odaklanın Daha yakından bakın

Videomuzu izleyin ve dahiyane Karakuri koltuklarını kullanmanın ne kadar kolay olduğunu görün.

Karakuri koltuk sistemi ihtiyaçlarınız doğrultusunda esnetilebilen otomobil iç ortamı

Dünyada otomobilleri Karakuri ('ustalık' veya 'mekanizma') koltukları ile donatan ilk biz olduk. Tek tuşla bagaj alanındaki uzaktan kumanda kolundan veya koltuk üstü düğmelerinden 40:20:40 bölünmüş koltuk sistemini çalıştırmak kolaydır. Orta bölümü beşinci bir koltuk olarak, bardak tutucuları bulunan orta kol dayanağı olarak veya uzun eşyaları taşıyabilmeniz için düz katlanmış olarak kullanın. Düz katlandığı zaman koltuk, bagaj alanı tabanı ile aynı seviyededir.

Bu segmentte bir başka ilk olarak, daha kolay ve uygun yükleme için bagaj örtüsü, yenilikçi Karakuri yük bölmesi kapağımız ile birlikte kalkar ve iner. Ayrıca tamamen çıkarmanız gerektiğinde, bagaj zemininde özel olarak düşünülmüş yuvasına yerleştirebilirsiniz. 

Arkada alana mı ihtiyacınız var?

Esnek koltuklarımızla hayat çok daha kolay

         

Özellikler

       
Yüzeyin altındaki detayları keşfedin      
         
         
Bizi Takip Edin
Yol Yardım Hizmeti
7/24 Yanınızdayız
0541 302 75 40 - 0544 774 06 61
 
Mazda Adnan, bir Adnan Group kuruluşudur.