Mazda6

Lüks iç kısım ve rafine, üstün özellikli bir sürüş ortamı


Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz bu rafine ve sportif otomobilin iç kısmında işbirliği yaparak sürüş ortamının her noktasında emsalsiz bir üretim kalitesi, işçilik düzeyi ve tasarım öğeleri arasında zevkli bir koordinasyon elde etmeyi başardılar. Deri koltuklardan sürüş keyfinizi artıracak Bose® stereo müzik sistemine kadar her parça iyi yapılmış ve uyumlu olduğu duygusunu uyandırır.


Ayrıntıya, görsel ve dokunsal izlenime ve sezgisel, ergonomik tasarıma dikkatle odaklanmamız sayesinde otomobil ile her etkileşim, insana kendini tam da olması gerektiği gibi hissettirir. Yeni Mazda6'nın iç kısmı, otomobil ile bir olma duygunuzu ve sürücünün araç üzerindeki güvenli hakimiyet duygusunu maksimuma çıkarmak üzere yaratılmıştır.

 

135 g/km
CO2 emisyonu
5.9 l/100km
Ortalama Yakıt Tüketimi

Arkada alana mı ihtiyacınız var?

Hayat, esnek koltuk sistemimizle daha kolay

Görünüşü geliştirin

İç ortamı kendi memnuniyetinize göre tasarlayın

 

Araç içi donanım

Aracın yüksek özellikli iç ortamında 11 hoparlörlü bir Bose® araç stereo ses sistemi yer alır

Telefonunuzu, uydu navigasyonu (varsa), ses sistemini ve hız kontrol sistemini ellerinizi direksiyondan çekmek zorunda kalmadan kontrol edin.


Ses ve navigasyon verileri, 5,8" TFT dokunmatik ekranda gösterilir. Şerit kılavuzu ve Avrupa haritası ile zenginleştirilmiş TomTom navigasyon aksesuar olarak sunuluyor.

Birinci sınıf bir ses performansı için, 11 hoparlöre sahip Bose® araç stereo sistemi standart olarak sunulur. USB bağlantısı ile bir telefon veya iPod®'dan, Bluetooth® bağlantısı ile de MP3 çalarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. 


Ayrıca HMI kumandanızdan ve deri direksiyon simidinden telefonunuzu, uydu navigasyonunu (varsa), ses sistemini ve hız kontrol sistemini kontrol edebilirsiniz. Ek olarak, çoklu bilgi ekranı, yol bilgisayarı ve 5,8” TFT dokunmatik ekranlı uydu navigasyonu (varsa) aracılığıyla gerçek zamanlı verileri alabilirsiniz. Hatta e-postalarınızı yüksek sesle okutabilirsiniz. Daha sonra konforlu bir şekilde arkanıza yaslanıp sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

 

         

Özellikler

       
Yüzeyin altındaki detayları keşfedin      
         
         
Bizi Takip Edin
Yol Yardım Hizmeti
7/24 Yanınızdayız
0541 302 75 40 - 0544 774 06 61
 
Mazda Adnan, bir Adnan Group kuruluşudur.