Mazda6

Canlandırıcı sürüş performansı, güven uyandıran yol tutuş


Yeni Mazda6'da ancak sürücü kendini otomobil ile bir hissettiğinde ortaya çıkan ödüllendirici sürüş deneyimini sunmaya odaklandık. Otomobilin sürüş dinamikleri; motorda, şanzımanda, gövdede ve şaside kullandığımız gelişmiş SKYACTIV TEKNOLOJİSİ sayesinde, isteklerinize uyumlu bir şekilde yanıt verir. Güç, duyarlılık ve çevikliğin canlandırıcı bir birleşimini hissedeceksiniz.

Biz, sürüş keyfine önem vermemiz, otomobillerimiz ise üstün yol tutuşları ile tanınırlar. Yeni Mazda6'da segmentinde lider bir aerodinamik elde ederken rafine ve kıvrak hareketi dengeledik ve sürücüye pürüzsüz, tam kontrol duygusu veren bir sürüş performansı sunmayı başardık. Her mesafede konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.
 

135 g/km
CO2 emisyonu
5.9 l/100km
Ortalama Yakıt Tüketimi

Mazda sınırları zorlamaya devam ediyor

   

SKYACTIV-Gövde yapısı

Daha güvenli ve gelişmiş sürüş dinamikleri için daha hafif, daha güçlü gövde materyalleri
 

Yeni SKYACTIV-Gövde yapısı daha hafif ve daha güçlüdür ve otomobilin sürüş dinamiklerini artırıp size daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır.

Yeni SKYACTIV-Gövde yapısı, otomobilin sürüş performansını artırır ve size daha iyi bir sürüş deneyimi yaşatır. Gövde yapısının sertliğini yaklaşık %30 oranında artırmak için ultra yüksek çekme dayanımlı çelik takviyeler kullandık. Bu şekilde, yeni nesil otomobillerimizdeki gövde materyalleri daha güçlü olmanın yanı sıra hafiftir ve aracın genel ağırlığını azaltır.

Sertlik artışı ile hafifliğin birleşimi, yol tutuşu daha duyarlı ve otomobil sürüşünü daha çevik hale getirerek sürüş dinamiklerini iyileştirir ve size daha da keyifli bir sürüş deneyimi yaşatır.
   

SKYACTIV-G motor ve şanzıman

Zenginleştirilmiş bir sürüş performansı için güçlü ve verimli güç aktarım organları
 

SKYACTIV-G 2.0 litre benzinli motorumuz, düşük yakıt tüketimi sunarak emsalleri arasında öne çıkıyor.
SKYACTIV-G 2.0 litre, yüksek bir yakıt ekonomisi ve dünyada seri üretilen benzinli motorlar arasında en yüksek sıkıştırma oranını sunan rafine bir direkt enjeksiyonlu benzinli motordur. 165 PS'lik bir maksimum güce sahiptir.

Euro V emisyon standardını karşılayan SKYACTIV-G 2.0 litre benzinli motorumuz, altı ileri otomatik şanzımanla birlikte sunuluyor.
   
         

Özellikler

       
Yüzeyin altındaki detayları keşfedin      
         
         
Bizi Takip Edin
Yol Yardım Hizmeti
7/24 Yanınızdayız
0541 302 75 40 - 0544 774 06 61
 
Mazda Adnan, bir Adnan Group kuruluşudur.