Mazda MX-5

Gövde stili, açılır tavan… keyif vermek için tasarlanmış bir otomobil


Bu spor otomobilin dış kısmını incelediğinizde, gövde stili, düşük ağırlık merkezi, geniş alaşımlı jantlar ve çift egzoz, bu otomobili kullanırken ne kadar eğleneceğinizi size anlatır. Spor otomobil tasarımı, ödüllü performans.
Bizim için, mükemmel otomobil tasarımı sadece güzel görünen otomobiller yapmaktan çok daha fazlasını içerir. Mazda MX-5'in dış kısmına hassas ince işçilikle meydana getirilen gövde stili ve aerodinamiği sadece güzel görünmekle kalmıyor, açılır sert tavanlı bu harika spor otomobilin övgü toplayan yol tutuş ve sürüş dinamiklerine de önemli katkılarda bulunuyor.

181 g/km
CO2 emisyonu
7.8 l/100km
Ortalama Yakıt Tüketimi

Alışılmışa nasıl meydan okuduğumuza bakın

Araçlarımızın arkasındaki hikayeleri keşfedin

Alışılmışa nasıl meydan okuduğumuza bakın

Araçlarımızın arkasındaki hikayeleri keşfedin

Elektrikle çalışan sert tavan, sadece 12 saniyede katlanır.

Elektrikle çalışır, hızlıdır – sezgisel otomobil tasarımı

Hava açıp güneş parladığında, çıkıp yollarının keyfini çıkarın. Gerekenden bir an bile fazla beklemek istemediğiniz için, elektrikle çalışan sert tavan 12 saniye gibi nefes kesici bir sürede katlanır. Katlanan tavan, sürücü kabini ile bagaj alanı arasında depolandığından, bagaj kapasiteniz her zaman komple emrinize amadedir.

Saçlarınız rüzgarda uçuşurken yüzünüzde bir gülümsemeyle güneşli bir günde otomobil kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 
   
   
       

Özellikler

     
Yüzeyin altındaki detayları keşfedin    
       
       
Bizi Takip Edin
Yol Yardım Hizmeti
7/24 Yanınızdayız
0541 302 75 40 - 0544 774 06 61
 
Mazda Adnan, bir Adnan Group kuruluşudur.